تبلیغات
پایگاه تفریحی نودایکس - مطالب شهریور 1392

دانلود آهنگ جدید حامد پهلان به نام مهربونیت قشنگه

نویسنده : Mohammad Mardani سه شنبه 26 شهریور 1392 11:28 ب.ظ  •    ارسال شده در: دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید ، فوق العاده زیبا و شاد حامد پهلان به نام مهربونیت قشنگه

تنظیم : امیر ارشیا ، میکس مستر : محمد کلهر

دانلود آهنگ جدید حامد پهلان به نام مهربونیت قشنگهMehrabonit Ghashange – Download
آخرین ویرایش: - -

دانلود آهنگ جدید حمیدرضا هونام به نام من گریه می کنم تا باورم کنی

نویسنده : Mohammad Mardani سه شنبه 26 شهریور 1392 11:27 ب.ظ  •    ارسال شده در: دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای حمیدرضا هونام به نام من گریه می کنم تا باورم کنی

ملودی: حمیدرضا هونام – ترانه سرا: هادی زینتی – تنظیم: علی دینه – گیتار: پژمان نور


دانلود آهنگ جدید حمیدرضا هونام به نام من گریه می کنم تا باورم کنی
Man Gerye Mikonam Ta Bavaram Koni – Download
آخرین ویرایش: - -

دانلود آهنگ جدید عماد به نام تو باعث شدی

نویسنده : Mohammad Mardani دوشنبه 25 شهریور 1392 09:47 ب.ظ  •    ارسال شده در: دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای عماد به نام تو باعث شدی با دوکیفیت

Emad   To Baaes Shodi دانلود آهنگ جدید عماد به نام تو باعث شدیدانلود آهنگ جدید با کیفیت ۳۲۰

Emad – To Baes Shodi


دانلود آهنگ جدید با کیفیت ۱۲۸

Emad – To Baes Shodiآخرین ویرایش: - -

دانلود آهنگ رضا صادقی به نام پایان دوم

نویسنده : Mohammad Mardani دوشنبه 25 شهریور 1392 09:47 ب.ظ  •    ارسال شده در: دانلود آهنگدانلود آهنگ رضا صادقی به نام پایان دوم
دانلود آهنگ زیبا و شنیدنی رضا صادقی به نام پایان دوم با بالاترین کیفیت
این آهنگ تیتراژ فیلم پایان دوم می باشد.
آخرین ویرایش: - -

جدیدترین آهنگ

نویسنده : Mohammad Mardani دوشنبه 11 شهریور 1392 09:56 ب.ظ  •   

انگلیسی را روان و پاكیزه موزیک حرف می‌زند. شفاف و صریح سخن می‌گوید. یك ضدجنگ تمام‌عیار است و آنقدر از مواضع ضدجنگ برخی كشورها شادمان می‌شد كه بلافاصله پس از قطع مكالمه به همكارانش در مركز اطلاعات و اخبار وزارت خارجه می‌گفت اگر می‌خواهید این را مخابره كنید؛ اینها هم با جنگ مخالفند. 
به طور مشخص این جمله دو بار آهنگ جدید بعد از مكالمه با وزرای خارجه ایتالیا (كه ظریف او را خانم وزیر خطاب می‌كرد) و سوئیس تكرار شد. وزیر خارجه كویت را هم برادر خواند و در پایان یك گفت‌وگوی انگلیسی با او به زبان عربی وداع كرد
.

با وجود این، تمركز ظریف در طول مصاحبه به هم نخورد. گرچه در اواخر مكالمه‌ها تقریباً كلافه شده بود و حتی به همكارانش گفت دیگر تماس نگیرید اما آنقدر به خودش مسلط بود جدید ترین آهنگ ها كه در بیان دیدگاه‌هایش دچار افراط و تفریط نشود و هرگز از لباس یك دیپلمات خارج نشود. حتی یك‌جا گفت كسی كه اعتماد به نفس دارد بلند حرف نمی‌زند، شمرده سخن می‌گوید و ظریف اعتماد به نفس داشت. آنقدر اعتماد به نفس كه چند دقیقه مانده به ساعت 5 بعدازظهر بلند شد و به اتاق پشتی رفت و به قول خودش لباس پلوخوری پوشید و گفت باید از ده‌ها سفیری كه به دیدارش آمده موزیک بودند تا اولین معارفه با وزیر خارجه جدید ایران را انجام دهند، پذیرایی كند. در كمال شگفتی و در حالی كه ما آماده بودیم كه برویم و روزی دیگر برای تكمیل مصاحبه بیاییم دكتر ظریف از ما دعوت كرد كه همراه او به معارفه سفرای خارجی در تهران برویم و نطق انگلیسی‌اش را بشنویم و برگردیم و دوباره به مصاحبه ادامه دهیم! این همه انرژی شگفت‌انگیز بود و ما هم از خداخواسته از درب وزارتی شهرام شکوهی چهره به چهره ده‌ها سفیر و فرستاده خارجی وارد سالن شدیم و گوشه‌ای نشستیم. ظریف نطقی دقیق – بیش از 30 دقیقه – انجام تک ترانه داد و به سفرا گفت برخی از شما دوستان قدیمی من هستید و برخی دیگر دوستان جدید من خواهید شد. متأسفانه آقای وزیر همان‌گونه كه قبلاً در مكالمه با وزرای خارجه كویت و ایتالیا و سوئیس و بلژیك و اسپانیا و یونان بخش عمده‌ای از مصاحبه با آسمان را لو داده بود، اینجا در جمع سفرای بیش از 50 كشور هم محورهای مصاحبه‌ی آسمان را بیان كرد تا آنها هم به دولت‌های خود مخابره كنند و این‌گونه شد كه تیراژ آسمان بین‌المللی شد!

باری، دكتر ظریف بعد از دست دادن با بیش از 80 نیک موزیک سفیر به اتاقش بازگشت و به مصاحبه با آسمان ادامه داد. گاه در طول مصاحبه چنان خسته بود كه به زبان بی‌زبانی از ما می‌خواست تمام كنیم و تنها زمانی که رضا زندی بحث را به رابطه‌ی وزارت نفت و وزارت خارجه کشاند و از قول زنگنه گفت وزیر نفت، وزیر خارجه دوم است ظریف ‌آن‌قدر خسته بود که گفت اصلا آقای زنگنه نه فقط وزیر خارجه دوم که وزیر خارجه اول و رییس ماست، دیگر خسته شدم!

در دور اول هم یك بار بعد از مكالمه انگلیسی با وزیر یكی از كشورها به پرسش فارسی من پاسخی انگلیسی داد: مردی كه فقط به دو زبان سخن نمی‌گوید بلكه به دو زبان فكر می‌كند. ظریف به قول ظریفی حتی اگر نامش ظریف نبود باید به صفت، ظریف خوانده می‌شد چون كلمات را به ظرافت انتخاب تک آهنگ می‌كند. از زبان انگلیسی به زبان فارسی، از كلاس درس حقوق بین‌الملل به تالار وزارت امور خارجه و از دیسیپلین دیپلماسی به قامت یك مرد صمیمی سیر می‌كند و هرگز دچار تناقض نمی‌شود.

دكتر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دولتی است كه با شعار ضدجنگ در انتخابات پیروز شد اما این روزها شبح جنگ بر سر خاورمیانه پرواز می‌كند. از این حیث ایران شانس بزرگی آورده كه یك دیپلمات صلح‌طلب وزیر خارجه‌اش است. وزیر خارجه‌ای كه با جنگ مخالف است چه در ایران و چه در سوریه و معتقد است آمریكا اشتباه می‌كند. همان‌گونه كه در عراق اشتباه كرد اما عمیقاً باور دارد كه ایران، عراق نیست و مهمترین نشانه‌ی این تفاوت انتخابات 24 خرداد 92 است. انتخاباتی كه می‌تواند بهترین پشتوانه برای عبور ایران از مهمترین چالش سیاست خارجی‌اش یعنی مسأله هسته‌ای باشد.

رضا معطریان وزیر امور خارجه را برای عكاسی به اتاق كنار دفتر وزیر می‌برد. كنار پرچم جمهوری اسلامی ایران می‌ایستد و تأكید دارد كه عكس كنار پرچم بگیرد. اما نه ظریف و نه دبیر عكس آسمان از دكور اتاق راضی نیستند. ظریف می‌خواهد دكور اتاق را عوض كند اما آیا می‌تواند دكور دیپلماسی ایران را هم عوض كند؟ پاسخ به این پرسش آهنگ جدید دشوار است. تندروها در همه جای جهان صدایشان را بلند كرده‌اند. اگر تندروهای ایرانی پیام 24خرداد را شنیده‌اند اما تندروهای غربی صدای جنگ جدیدی را در خاورمیانه بلند كرده‌اند اما اگر قرار باشد كسی بتواند دیپلماسی ایران را تغییر دهد او ظریف است: مردی كه هرگز صدایش را بلند نمی‌كند، مردی كه حتی در میان ده‌ها تماس تلفنی و ده‌ها دیدار و یك نطق طولانی، تمركز را در یك مصاحبه از دست نمی‌دهد.

هفته نامه آسمان افتخار می‌كند كه اولین مصاحبه مطبوعاتی اختصاصی با دهمین وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را انجام می‌دهد. در انجام این مصاحبه آهنگ جدید دكتر امیرحسین زمانی‌نیا نقش منحصربه‌فردی داشتند كه از لطف ایشان سپاسگزاریم. و از مساعی جناب آقای دانش و اداره کل اطلاعات و اخبار وزارت خارجه نیز تشکر می‌کنیم.آخرین ویرایش: - -


تعداد کل صفحات ( 2 ) 1 2